Regular price $25 Unit price / per
It got here in perfect condition and it works wonders
love it!!
lost all flavor after not even a day tastes horrible honestly this one wasn’t worth the money at all it was a waste
Hey I need one
I’ve ordered from you before with no problems but then I ordered this and it didn’t work at all I tried everything